polski de
Belownica pionowa - Aventek (Avermann)

Belownica pionowa

Prelum 30 - Nowość

Więcej »
Prasa do makulatury - Aventek (Avermann)

SOLIDNA I WYDAJNA

Seria pras PRIMA

Więcej »
Prasokontener - prasy do odpadów Aventek

PRASY MOBILNE

m5, m10, m20

Więcej »
Aventek - belownica - belownice

STACJONARNE

Do dużych ilości surowców

Więcej »

Regulamin newslettera

 

1. Usługa newslettera świadczona jest przez nas na zasadach określonych w niniejszym Regulaminie. Przed wyrażeniem zgody na korzystanie z usług newslettera prosimy zapoznać się niniejszym Regulaminem.

2. Dla korzystania z usługi wymagany jest komputer z dostępem do Internetu, dowolna przeglądarka internetowa oraz czynna i prawidłowo skonfigurowana poczta elektroniczna.

3. Newsletter jest bezpłatną usługą, zawierającą treści tematyczne związane z działalnością firmy, może zawierać treści informacyjne, promocyjne lub/i reklamowe lub/i towarów lub/i usług oferowanych przez Aventek. Będą okresowo wysyłane przez redakcję drogą elektroniczną w postaci listu elektronicznego.

4. Subskrypcja newslettera polega na wpisaniu Państwa adresu poczty elektronicznej, do udostępnianego przez nas formularza na naszej stronie internetowej. Subskrypcja newslettera przez Użytkownika stanowi wyrażenie przez Użytkownika zgody na otrzymywanie bezpłatnego newslettera.

5. Nie będziemy udostępniać powierzonych nam adresów poczty elektronicznej osobom czy podmiotom trzecim.

6. Maja Państwo prawo w każdym momencie zrezygnować z usługi newslettera. Subskrypcję można anulować, klikając na link "Rezygnacja" znajdujący się na dole każdego z przesłanych listów elektronicznych. Usunięcie Państwa konta pocztowego z bazy adresowej newslettera następuje natychmiastowo i sygnalizowane jest komunikatem potwierdzającym operację.

8. Subskrybując newsletter wyrażają Państwo zgodę na wysyłanie przez nas za jego pośrednictwem reklam oraz informacji handlowych w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz ustawy prawo telekomunikacyjne.